Miło nam poinformować, że w zakończonym plebiscycie Lokalne muzea. Wielkie skarby w małych miastach, na 54 nominowane muzea z całej Polski, nasze muzeum znalazło się w pierwszej dziesiątce zajmując 9 miejsce WYNIKI PLEBISCYTU. Przed nami znalazły się w większości muzea znajdujące się w znacznie większych miastach jak np. Gniezno, Starachowice czy Elbląg, a za nami znane placówki jak np. Miejskie Muzeum Zabawek w Karpaczu, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju czy Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku. Warto dodać, że ziębickie muzeum uplasowało się w plebiscycie na najlepszej pozycji ze wszystkich dolnośląskich muzeów, których nominowano kilka.

Wszystkim uczestnikom plebiscytu, a szczególnie tym, którzy na nas głosowali dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!!!