Zapraszamy w dniach 8-10 września 2017 r. do ziębickiego muzeum na Europejskie Dni Dziedzictwa.

W ramach tegorocznej edycji EDD proponujemy wystawę prac malarskich Katarzyny Makieły-Organisty oraz wykłady i warsztaty malarskie prowadzone przez pedagogów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie dr Katarzynę Makiełę-Organisty i dr Adama Organisty oraz autorski wieczór poezji i spotkanie z księdzem poetą Andrzejem Wałdowskim TChr.

Wstęp wolny! Szczegóły na plakacie.

Szczególnie zapraszamy dorosłych i młodzież powyżej 14 roku życia na profesjonalne warsztaty rysunku i malarstwa prowadzone przez wykładowców krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i artystów malarzy. Zamierzasz uczyć się rysunku, studiować malarstwo, weź swoje akcesoria do rysowania i przyjdź, spróbuj swoich sił, porozmawiaj z profesjonalistami!