Ośrodek Opieki i Oświaty, Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego oraz Referat Promocji Gminy i Inicjatyw Gospodarczych serdecznie zapraszają młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu gminy Ziębice do wzięcia udziału w II konkursie wiedzy „ZIĘBICKI OMNIBUS SZÓSTOKLASISTY 2013”.

Dla przypomnienia Pierwszym Ziębickim Omnibusem Szóstoklasisty został Jakub Przystaś z Zespołu Szkół Samorządowych w Henrykowie.

Celem Konkursu jest rozwijanie wszechstronnych zainteresowań dotyczących miasta i gminy Ziębice wśród uczniów klas 6 szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Ziębice.

Zgłoszeni przez szkoły uczestnicy konkursu wezmą udział w teście sprawdzającym, który odbędzie się w dniu 11-04-2013 o godz. 10:00 w Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach.