Światowy Dzień Ziemi 22 kwietnia 2014 r. w Ziębicach  - wystawa fotografii Stanisława Popardowskiego
W ziębickim Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego przez dwa tygodnie od 22 kwietnia (światowy Dzień Ziemi) do 5 maja (Dzień Ochrony Środowiska) będzie czynna wystawa fotograficzna Stanisława Popardowskiego pt. „WCZORAJ KSIĘŻYCOWY KRAJOBRAZ, DZISIAJ PARK”. Jest to wystawa, która kilka lat temu była jedną z 33 wystaw III Festiwalu Fotografii Przyrodniczej i Krajobrazowej w Krynicy Zdroju. Zdjęcia pokazują ziębicki Park Miejski, który jest jedną z pierwszych w świecie udanych rekultywacji terenów poprzemysłowych (kopalnia gliny miejscowej fabryki kamionki) z końca XIX w.
Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z muzeum, istnieje możliwość obejrzenia wystawy w towarzystwie i z komentarzem autora fotografii.
Wstęp wolny – zapraszamy!!!