W związku ze stanem epidemii Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach jest od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania nieczynne dla zwiedzających. Tym samym od 12 marca 2020 r. do odwołania, do muzeum nie będą wpuszczani zwiedzający, a wszelkie zaplanowane imprezy, zajęcia, warsztaty i lekcje muzealne zostają odwołane.

Zalecamy załatwianie wszelkich spraw pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą ePUAP: /msgdz/ESP. Można również pozostawiać wiadomości w skrzynce pocztowej przed wejściem do muzeum lub kontaktować się telefonicznie pod nr 74 81 91 378.

nieczynne