W dniu 5 listopada 2011 r. - sobota, o godz. 12;00 odbędzie się wernisaż wystawy prac plastycznych, które powstały podczas Ziębickiego Pleneru Artystyczno - Edukacyjnego, jaki odbywał się na Ziemi Ziębickiej w dniach od 16 do 30 lipca 2011 r. Wystawa będzie prezentowana w salach ekspozycyjnych Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach do 16 grudnia 2011 r. w godzinach otwarcia Muzeum. Na wystawie będzie można obejrzeć prace, które podczas pleneru wykonali wykładowcy i studenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i które postanowili przekazać dla ziębickiego Muzeum. Obok prac profesjonalnych artystów znajdą się również wybrane prace dzieci i młodzieży, która uczestniczyła w warsztatach plastycznych jakie odbywały się podczas ziębickiego pleneru. Zapaszmy do ziębickiego muzeum do oglądania efektów letniego pleneru oraz na wernisaż wystawy!